Nezařazené

XXL-Strip

XXL Strip

Jestliže hledáte nevšední striptýzove vystoupení na které jen tak nezapomenete, je tato 140 kilova dáma to pravé pro Vás … Její vystoupení je plné humoru a nadsázky a výborně se hodí na oslavu narozenin i do klubu.
 

TUTTI FRUTTI

TUTTI FRUTTI

Tutti frutti je show s lehce erotickým nádechem. Na oholené ženské nebo mužské tělo je naaranžováno nejčastěji ovoce všeho druhu.

Tuto show doporučujeme na velké firemní akce a samozřejmě jsme shopni zajistit raut dle Vašeho výběru.

GO GO tanečnice

GO GO tanečnice

Tanečnice GOGO jsou příjemnou ozdobou diskoték a klubů. Svým vyzývavým vzhledem a tanečním provedením udělají z obyčejného večera neobyčejný.

Topless obsluha

Topless obsluha

V případě, že vlastníte restauraci a chtěli byste udělat radost svým stálým zákazníkům, neváhejte nás kontaktovat. Hodí se na firemní večírky, ruzné příležitosti a oslavy.

Hostesky

Hostesky

Jestliže své akci potřebujete potřebujete dát profesionální ráz, máme pro vás připraveny naše sympatické hostesky. Vždy klademe důraz na příjemný vzhled, reprezentativní oblečení i vystupování.

Live show

Live Show

Alex a jeho nespoutaná partnerka Michelle se přímo ve vaší společnosti oddají divokému milování. Překvapí Vás svou hravostí a vynalézavostí, která se Vám může stát inspirací.

Toto vystoupení doporučujeme do uzavřené společnosti.

Bodypainting

Bodypainting

Bodypainting je dnes velmi oblíbenou a vyhledávanou zábavou. Hodí se na firemní akce, večírky a jiné kulturní akce. Diváci sledují jak malíř zdobí modelky malbou. Samozřejmě se do zdobení mohou zapojit i diváci.

 

Strip v limuzíně

Strip v limuzíně

Striptýz v limuzíně je nevšední dárek k narozeninám, ale také na loučení se svobodou. Limuzínu Vám přistavíme například před Váš oblíbený podnik. Při jízdě limuzínou si užijete striptýz krásné slečny s lahví vychlazeného sektu.

Autoerotika

Autoerotika

Autoerotika je vystoupení kde Vám striptérka předvede nejen striptýz, ale i hrátky s vibrátorem při kterých můžete asistovat. Tato show je vhodná pro uzavřenou pánskou společnost a diskotéky. Také zde si můžete vybrat slečnu i její kostým.

Lesbi show

Lesbi show

Velmi oblíbená show, kde Vám naše dívky předvedou erotické hrátky. Perfektně se hodí mezi pánskou společnost, ale i na párty a diskotéku. I zde je možné domluvit kostýmy jako např. zdravotní sestřičky, policistky, školačky, vojačky apod.

 

Hard lesbi show

Hard lezbi show se hodí pro uzavřenou pánskou společnost. Striptérky si vezmou na pomoc různé erotické pomůcky jako jsou vibrátory, pouta, svíčky…